Varianty fotografování


První dojem je nejdůležitější a první dojem dělá kvalitní fotografie. Pro váš první dojem uděláme maximum.

Základní varianta

Rychlá a levná varianta fotografování. Ideální pro levnější nemovitosti a v případě, že nemáte na fotografování moc času.

HDR technika

Max. 1 hodina fotografování

Dodání do 24 hodin

10 ks fotografií

100 Kč /extra foto

od 1500 Kč

Rychlé fotografování na místě a levná postprodukce. To vše díky využití osvětlení, které je dostupné přímo na místě bez použití blesku. Přesto kvalitní výsledek díky fotografování technologií HDR (high dynamic range). Při správném nastavení a adekvátní postprodukci lze díky HDR technologii pořídit atraktivní a věrné fotografie interiérů.

Je to ideální způsob, jak získat profesionální fotografie interiérů při zachování nízkých nákladů. Hodí se všude tam, kde máte omezený rozpočet na fotografování, např. u pronájmů.

Tato varianta obsahuje: fotografování interiérů a exteriérů, postprodukci fotografií technologií HDR, výstup v plné kvalitě a v menší velikosti a elektronické dodání 10 fotografií. Fotografie lze dodat v rozměrech a formátech dle Vašeho přání.

Fotografování není tolik časově ani finančně náročné. Přesto dostanete díky profesionální postprodukci fotografie, které budou skvěle reprezentovat Vaši nemovitost.

Toto fotografování lze doplnit některou z dalších služeb.

Prémiová varianta

Vhodné pro luxusní interiéry. Kromě celkových záběrů nafotíme i zajímavé detaily. Při fotografování je použito dodatečné osvětlení pro lepší podání barev.

Dodatečné osvětlení prostoru

Garantované výhledy

Focení detailů

Retuše detailů

150Kč /extra foto

od 2500 Kč

Pokud nabízíte luxusnější nemovitost, bude tato varianta určena pro Vás. Získáte nejen profesionální fotografie interiérů, ale i zajímavých detailů. Drobné nedostatky lze odstranit (např. kabely od TV, prasklou žárovku, skvrny na dlažbě, apod.). Hledá se optimální kompozice, fotografuje se více variant pohledů a používá se dodatečně blesk. Postprodukce je kombinací HDR technologie, ambientní fotografie s přirozeným světlem a fotografie se zábleskem. Je to optimální proces pro zachování co nejvěrnějšího podání barev a živosti fotky. Máte zde také záruku, že budou krásně vidět výhledy do okolí nebo na zahradu bez nežádoucích “přepálených” míst.

Tato varianta obsahuje: celkové fotografie interiérů a exteriérů, detailní fotografie interiérů a exteriérů, pokročilou postprodukci fotografií, možnost zachovat výhledy z interiéru, výstup v plné kvalitě a v menší velikosti a elektronické dodání 10 fotografií. Fotografie lze dodat v rozměrech a formátech dle Vašeho přání.

Fotografování je časově náročnější a s tím je potřeba počítat při plánování termínu focení.

Toto fotografování lze doplnit některou z dalších služeb.

Doplňkové služby


Může se stát, že v naplánovaném termínu focení nebude zrovna ideální počasí.Ve většině případů lze původní šedou oblohu nahradit atraktivnějším modrým nebem pro lepší atmosféru.

300 Kč/foto

Fotografie exteriérů ve večerní době - tzv. twilight. Ideální u luxusních nemovitostí.Twilight fotografie má opravdové kouzlo. Je časově náročnější na fotografování a největší efekt má jen u výjimečnějších nemovitostí s dobře navrženým osvětlením.

2000 Kč/foto

Lokalita je důležitá. Ukažte ji potenciálním zájemcům a zařaďte do inzerátu i fotografie blízkého okolí nemovitosti. Podceňovaná součást sady fotografií.

400 Kč/ 3 foto

Nejen život je fajn brát s nadhledem. Letecké záběry jsou vrcholem natáčení.Spolupracujeme pouze s certifikovanými profesionály a letecké záběry pořizujeme vždy v souladu se všemi leteckými předpisy.

cena na dotaz

Koláž z vybraných fotografií nemovitosti je ideální pro rychlé vyvolání zájmu na internetu. Nemusíte nahrávat pouze jednu fotografii nebo celé album. Do jedné koláže se dá použít cca 4-6 fotografií a vaše logo.

300 Kč

Spolu s fotografováním Vám můžeme dodat i profesionálně zpracovanou videoprohlídku.Více informací a ukázky videoprohlídek můžete vidět zde.

Nezávazně poptat

Uvažujete o profesionálních fotografiích? Napište nám několik informací o nemovitosti a my se s Vámi spojíme.

Souhlasím se zpracováním těchto údajů pro odpověď.

Můžete nám také zavolat

+420 728 776 776

a nebo napsat přímo na

info@videoprohlidky.cz